Penzion Slavialevné ubytování v Plzni

Penzion Slavia se nachází v krásném prostředí sportovního areálu TJ Slavia VŠ Plzeň, který je součástí městské části Bory, nedaleko se nachází Parkhotel Plzeň.

Penzion je otevřen celoročně a je zde k dispozici 17 pokojů jedno až čtyřlůžkových - celkem 40 lůžek. Pokoje jsou vybaveny vlastním WC, sprchovým koutem, televizí a wifi, tento splňuje všechny předpoklady pro pohodlné ubytování v Plzni.

Součástí sportovního areálu jsou tenisové a volejbalové kurty, krytá tenisová hala, minigolf, centrum fyzioterapie, masáže, sauna, whirlpool, inline dráha. Dále se v areálu nacházejí 2 restaurace s celodenním provozem. penzion v Plzni


Výhodná poloha penzionu v Plzni

Penzion se nachází v klidné části Plzně v sousedství známého Parkhotelu Plzeň, kde jsou častými klienty znémé fotbalové velkokluby. Parkovací místa jsou samozřejmě zajištěna na kapacitně dostačující ploše, která je kamerově střežena a nachází se v bezprostřední blízkosti penzionu.

Proč se ubytovat právě v našem penzionu?

  • Levné ubytování s vysokým komfortem
  • Klidná destinace v blízkosti Parkhotelu Plzeň
  • Velké možnosti sportovního vyžití

Ubytování v Plzni

k dispozici 17 pokojů, celkem 40 lůžek, pokoje jsou vybaveny vlastním WC, sprchovým koutem, televizí a wifi. Vedle penzionu jsou vlastní parkovací místa s kamerovým systémem.

Restaurace Slavia (horní),
tel: 734 650 390, Pivnice Slavia (dolní), tel: 602 465 550

v areálu nacházejí 2 restaurace s celodenním provozem a s možností venkovního sezení

Sportovní vyžití

tenisové a volejbalové kurty, krytá tenisová hala, minigolf, centrum fyzioterapie, masáže, sauna, whirlpool, inline dráha

Vybrané ukázky